Junior Sales Agent - Utilaje agricole - Oradea

08.12.2021

  • Promovează, prezintă și vinde mașinile și utilajele agricole comercializate de companie, în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
  • Stabilește întâlniri cu clienții și păstrează un contact permanent cu clienții din zona de care răspunde;
  • Colaborează îndeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operațiunea de vânzare;
  • Propune și participă la acțiuni de promovare a ofertelor companiei (demonstrații în câmp, expoziții, târguri).

Responsabilități
Ești absolvent/ă sau în curs de absolvire? Ești energic/ă și pasionat/ă de domeniul pe care tocmai îl descoperi, însă consideri că vei fi lipsit/ă de șansa de a te angrena în mediul de afaceri din România datorită lipsei de experiență? Atunci e timpul să ne cunoaștem! Titan Machinery România, parte a grupului american Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole și de construcții din lume, este pregătit să îți acorde oportunitatea de a-ți dezvolta o cariera fructuoasă la tine acasă, în România, învestind toate resursele intelectuale și materiale necesare, cu scopul de a conta pe profesionalismul tău în viitorul îndepărtat.

Căutăm colegi în departamentul de Vânzări utilaje agricole poziția de Agent de Vânzări Junior - pentru zona Oradea
  • Absolvent studii tehnice (mecanică mașini agricole sau agronomice, etc.)
  • Pro-activ, persoană orientată către client și rezultate, atentă la detalii;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoștințe de Limba Engleză la nivel mediu/ avansat;
  • Cunoștințe operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook);
  • Posesor permis de conducere (categoria B);
  • Disponibilitatea de a se deplasa în zona de care răspunde.
Candidatul ideal
  • Training-uri susținute de specialiștii de produs în țară și în străinătate;
  • Pachet salarial competitiv & schema de bonusare;
  • Mașină de serviciu;
  • Instrumente de lucru laptop, telefon;
  • Tichete de masă;
  • 25 zile de concediu pe an;
  • Abonament medical la clinica privată cărți de la Bookster.